CMS modules by everest poker.
Vytisknout

Cyklostezka Bečva

Cyklostezka Bečva

Tato cyklistická stezka měří 160 Km, přičemž po celé své délce nabízí spousty zajímavých míst, ať už se jedná o pamětihodnosti, přírodní krásy, lidové tradice či místní speciality Valašska, Moravské brány a Hané, všichni milovníci turistiky, cykloturistiky a in-line bruslení si přijdou na své.

Cyklostezka Bečva nabízí moderní, nově vybudované a bezpečné komunikace, včetně úseků s vyloučením motorové dopravy nacházející se v pestré krajině. Cestou lze potkat kromě všudypřítomné krásy Beskydské přírody spoustu zajímavých míst. Ať už to jsou dřevěnice roztroušené po obcích či soustředěné v rožnovském skanzenu nebo historické části měst, v kterých je možno navštívit muzea, zámky a hrady. 

Cyklostezka Bečva - Mapa

Cyklostezka Bečva leží také v blízkosti penzionu Amos, konkrétně její druhý úsek, který měří 32.6 Km. Tento úsek nabízí středněkopcovitý terén, vhodný i pro méně zdatné cyklisty. Tato trasa rovněž nabízí zajímavá místa, např. v Horní Bečvě je cestou možno navštívit přírodní památku Kladantá - Grapy, Kudlačena a pod Juráškou, pramen Rožnovské Bečvy či přírodní hráz Horní Bečva. V Dolní Bečvě je možno spatřit lidovou architekturu, stejně jako v Dolní Bečvě. V Rožnově pod Radhoštěm je možno navštívit nádherný skanzen či zříceninu Hradisko. 

Cyklostezka Bečva - foto

Více informací je možno získat přímo na webových stránkách cyklostezky Bečva.

Napište nám

Informace

Restaurace s barem a jídelnou Chalupa disponuje společenskou místnístí s barem a jídelnou. Restaurace zajišťuje stravování hostů.

Kulečník Chalupa disponuje kulečníkovým stolem. Kulečníkový stůl je k dispozici hostům.

Parkoviště Parkování v oplocené zahradě s 8 parkovacími místy. Parkoviště lze na přání v nočních hodinách uzamknout. 

wifi V celém objektu je zavedené bezdrátové internetové připojení. Internetové připojení je volně dostupné všem zákazníkům.

Dětské hřiště V oplocené zahradě se nachází dětské hrací hřiště se skluzavkou, pískovištěm a houpačky.

Letní zahrada Součástí chalupy je letní zahrádka se slunečníky s výhledem na dětské hrací hřiště.

Úschovna kol Chalupa disponuje uzamykatelnou úschovnou kol. V zimním období slouží také jako úschovna lyží.

 

Kde nás najdete

Parkoviště

 

Chalupa Amos se nachází v obci Dolní Bečva v okrese Vsetín. Do Dolní Bečvy dojedete po hlavní silnici E422 z Rožnova pod Radhoštěm směrem na Žilinu (Slovensko). K penzionu Amos Vás dále dovedou informační značky umístěné u cesty.

Vice informací o možnosti dopravy naleznete zde.

Saturday the 10th. Joomla 2.5 Templates. © 2013 Penzion Amos